صفحه اصلی
مهندسی نفت
کنکور ارشد
کلاس‌ها
جوایـــز
آزمون‌ها
مشاوره
سؤالات رایج
کتب
دانلود رایگان
نمایندگی‌ها
سبد خرید
درباره ما
   پیشنهادات دعوت به همکاری و آگهی های استخدام

دعوت به همکاری و استخدام

استخدام در راهیان نفت

 

مهمترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان٬ نیروی انسانی آن است. کیفیت و توانمندی نیروی انسانی زبده و جوان٬ سازمان توانمندی را به وجود آورده و از مهمترین عوامل بقاء و حیات سازمان می باشد. لذا "دپارتمان تخصصی مهندسی نفت"  به منظور تأمین نیروی انسانی آتی و پیش بینی گسترش دپارتمان در بخش های مختلف به منظور نیل به هدف غایی سازمان که گسترش عدالت آموزشی در رشته مهندسی نفت است ٬ از افراد متقاضی و دارای صلاحیت دعوت به همکاری می نماید.

 استخدام مهندس نفت

موارد مهم:

 

  • داوطلبین همکاری با دپارتمان راهیان نفت می بایست رزومه خود را در فرمتی استاندارد شامل: مشخصات فردی، آدرس، شماره تماس، به همراه عکس جدید در گوشه سمت چپ رزومه، مشخصات تحصیلی، محل تحصیل به ترتیب مدارک دریافتی بعد از دیپلم متوسطه،سوابق کاری حداقل در 5 سال گذشته، آخرین حقوق دریافتی و سوابق آموزشی و تحقیقاتی تهیه نمایند.
  • ارسال فقط از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) رسمی دپارتمان ( rahian.naft@gmail.com ) انجام پذیرد.
  • رزومه باید به صورت فایل PDF باشد.
  • درخواست های واصله بتدریج رسیدگی و با داوطلبین تماس گرفته خواهد شد، بنابراین جهت پیگیری موضوع لازم به تماس یا مراجعه حضوری به دپارتمان نخواهد بود.
  • چگونگی دعوت به مصاحبه براساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی درج شده در رزومه ارسالی به اطلاع خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند.

· 

 شایان ذکر است که ارسال رزومه هیچگونه تعهدی جهت استخدام برای دپارتمان  ایجاد نمی نماید و دپارتمان در قبول یا رد درخواست متقاضی مختار است. پس از بررسی های اولیه در صورت حائز شرایط بودن و نیاز دپارتمان از شما متقاضی گرامی برای مصاحبه حضوری دعوت بعمل خواهد آمد.

 

 

استخدام در راهیان نفت

 

 

تالار افتخارات راهیان نفت جامعترین و موثرترین منابع مطالعاتی اطلاعات کامل آزمون های آزمایشی ثبت نام آنلاین کلاسها و آزمون های راهیان نفت

آلبوم تصاویر فروشگاه آنلاین کتاب دانلود رایگان جزوات نمایندگی های راهیان نفت در سراسر کشور

کانال رسمی راهیان نفت در تلگرام

 

 

راهیان نفت 

راهیان نفت

اولین دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی نفت

موسسه آموزش عالی آزاد نگاره